Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym ja jestem?Bo kim to wiem, ale nie mam pojęcia czym!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-28, 13:18   #6
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Czym ja jestem?Bo kim to wiem, ale nie mam pojęcia czym!!!


GrLouie napisał(a):
> Hej
> Myślę, że jesteś Zimą Z Twojego opisu tak wynika Załączam Ci kilka palet z kolorami ubrań/włosów, może posłużą jako wskazówka przy doborze kolorów ubrań, choc widzę że sama wiesz w czym Ci dobrze - i tak trzymać
> Twój kolor włosów (naturalny) jest świetny Zimy z reguły mają intensywny kolor i nie muszą farbować włosów - Ty też byś nie musiała. Ogladałam zdjęcia z tego innego wątku też i myślę, że z wszystkich Twoich "wcieleń" najładniejszy kolor włosów to ten gdzie miałaś naturalny
> Pozdrawiam

Dziękuję, Louie!!!!!!!!!!!!!! Kurcze, myślisz, że bym nie musiala farbować?? Jej, ja już przywykłam do tego, wprawdzie maluję te wloski szamponami, ale wiesz, zawsze się troszke podniszczą. Szczerze mówiąc, czekalam na Twoją odpowiedz, bo widzialam, jak super doradzasz innym (-: i bardzo mi sie Twoje rady podobaly!!! I teraz też mi sie spodobaly twoje rady co do mnie, ihihhi! To jednak chyba jestem zimą....Zobaczymy , co powiedzą inni, ciekawe! Dzięki, Louie!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując