Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-07, 07:55   #212
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
ona chyba myślała, że Ty się smarujesz retinoidami po włosach
stąd zadała to pytanie, tak przynajmniej to widzę

co do stosowania izoteku tylko na łojotok, to jest to normalne zjawisko, nawet w ulotce o tym pisze
a co do chorób psychicznych itp, to równiez przez rozstrój emocjonalny spowodowany kłopotami skórnymi przepisuje sie izotek

rozbawilo mnie to z tymi retinoidami na wlosy moze kiedys sprobuje jak bede bardzo zesperowana ale tych zewnetrznych to nigdy nie uzywalam, od razu mialam przepisane doustne...

o problem z owlosieniem tez mam, moja mama tez ma wiec sie zastanawiam czy to genetycznie czy moze jednak nie... i musze sobie zbadac te hormony w koncu ale znowu kasa pojdzie a teraz jak jestem na retinoidach to niestety ale z pieniedzmi za wesolo nie jest bo leki swoja droga ale inne masci tez kosztuja troche... a okresy tez mam strasznie nieregularne wiec mysle ze u mnie to jednak cos z hormonami bo np moja mama z miesiaczkami nie ma problemow...
slyszalam nawet ze niektore dziewczyny biora poldanen na problemy z owlosieniem, nie tylko na lojotok
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując