Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 13:23   #1618
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc w ustaleniu jakiegoś typu myślę, że będzie to odcień chłodny. Myślałam nad latem,ale nie wiem do końca.

1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, na czerwono- różowo, wystarczy tylko wyjść na słońce a buzia jest bardzo czerwona.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?Oczy niebiesko- zielono-szare trochę widoczne żółte plamki,obwódka oka wpada w kolor niebieski, rzęsy dosyć jasne, brwi ciemny blond(aktualnie farbuję henną)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mam szaro-brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Kolor cery bardzo jasny,widoczne naczynka, skóra bardzo cienka zwłaszcza na powiekach i pod oczami, widoczne cienie, rumienię się bardzo szybko na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Naturalne mysie, szare ciemny blond


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasne różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Źle się czuję w ciemnych kolorach np. bordo, dobrze się czuję w kremowych, delikatnych odcieniach, niebieskich,rózowych.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? Nie pasuje. Lepiej wyglądam w kremowym, białym ale nie czystym, takim bardziej ecru, szarym nie za ciemnym,czarny.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Jaskrawe chyba nie, intensywne i czyste.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. Raczej tak. Trochę szarawe.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.
Chyba raczej chlodne kolory,chociaż nie wiem czy twarz nie zlewa mi się z tymi odcieniami chłodnymi.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? Lepiej mi w mniej drastycznych zestawieniach kolorów

Edytowane przez magdus125
Czas edycji: 2014-07-10 o 13:30
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora