Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-27, 02:01   #193
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Lawendowa_Prowansja Pokaż wiadomość
Uczulenie pojawiło się w miejscu wykonania pasków. Na początku pojawiły się tylko mocne czerwone plamy, jednak efekt końcowy był identyczny jak na opuszkach.

Daj znać, jak już zrobisz paznokcie bazą z Shellaca I skąd w ogóle zamawiałaś ich produkt?

Wczoraj zrobiłam paznokcie produktami SPN Nails. Póki co uczulenia ani śladu. Następnym razem wykorzystam top i bazę z SPN Nails i jakiś kolor z Semilaca.

W takim razie ja zrobię malusieńkie kropeczki na dłoni albo na wewnętrznej stronie ręki bo szkoda mi już palców i paznokci ;/ niestety strasznie ucierpiały przez to uczulenie i wciąż walczę o naprawienie szkód w tym rejonie. Na ręce szybciej się zagoi (taką mam nadzieję)

Co do Shellac jeszcze nie robiłam pazurków bo zwyczajnie się boję a teraz pracuję wśród ludzi i nie chcę chodzić z takimi ranami znowu, więc nie wiem kiedy przetestuję.
Najpierw chyba zrobię test alergiczny na tego Semilacka żeby się dowiedzieć czy wszystko z niego mnie uczula.

A ty masz bazę i top SPN i też nie uczula, czyli może być więcej nieuczulających marek niż tylko Shellac ;>

Ciągle żyję nadzieją ( lub łudzę się) że jeszcze wszystko będzie ok i że wrócę do hybryd.
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując