Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 19:59   #2686
Supinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było a mam kilka słów na temat Cherry ...... byłam tam ponad pół roku temu - tyle dobrego naczytałam się na temat pani Beatki. Poszłam za ciosem i wybrałam się na koloryzację. Spodziewałam się przyznaję wyższego standardu lokalowego. Mimo to weszłam do środka, okazało się ze jest obsuwa czasowa i muszę czekać. Ok. Usiadłam i co mi się rzuciło ..... hmmm było niezbyt czysto. Chciałam wiać i właśnie Pani Beatka mnie zaprosiła na fotel. Miał by ładny jasny kolor ( mówiłam ze ma nie wyjść żółty ) i co wyszło .... kurczak wielkanocny na głowie. Nie widziałam tego jeszcze tak dokładnie w salonie bo siedziałam daleko od okna i było sztuczne światło. Dopiero jak wróciłam do domu wbiłam się w SZOKKKKK. Mam 35 lat i powiem Wam nie jestem histeryczką ale jak się zobaczyłam to pierwszy raz w życiu wpadłam w histerię co może potwierdzić mój Mąż. Wyglądałam TRAGICZNIE !!!! Pierwszy raz w życiu płakałam przez fryzjera....... a farbuje od 19 roku zycia i fakt nie zawsze byłam zadowolona ale to był koszmar. Zaczęłam się zastanawiać jak ja przyjdę do pracy ( farbowałam sie w sobote ). Ryczałam cały dzień i noc. a w niedziele pojechałam do Centrum Handlowego przefarbowałam się na brąz. Od razy wyglądałam lepiej. Teraz chodzę do Pani Edytki i kurcze idę tam bez bicia serca i strachu ze ktoś ze mnie zrobi starą LAMPUCERE i że nie będzie fajnie zobaczyć sięw lustrze. Jednym słowem ja odradzam wydałam 150 zeta za farbowanie na jeden dzień, zużyłam mnóstwo chustek do wycierania łez i miałam wszystkiego dosyć ...... Pzdrawiam s.
Supinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując