Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 10:13   #1124
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam ślub we wrześniu i do tego czasu chciałabym się polubić z soczewkami
A no to powodzenia Jaką masz wadę?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z racji wyjaśnienia absolutnie tamta fryzura nie była zla Ale w tych wlosy wygladaja zdecydowanie lepiej. Zreszta ja z racji swoich przykrych doswiadczen z cieniowaniem, unikam tego jak mogę od dobrych kilku lat Natomiast sama gfryzura w ksztacie V czy U, bardzo mi się podoba. Sama w ten sposób scinam wlosy ( z uwagi na te metode kucykowa) Chociaz u mnie ze względu na lekko falowane wlosy, az tak tego kształtu nie widać


Co do przeglądarki to używam Explorera Mozilla to w ogole super działa i na starych oprogramowaniach, chyba sobie zainstaluje wlasnie ja


Co do Minti to mi pasuje to, ze jest tam szeroki asortyment i mam gwarancje oryginalności i swiezosci produktów. Na Allegro rzadko kiedy znajduje wszystko w jednym miejscu, wiec i koszty wysylki mi się zwiekszaja, a sprawdzonych sprzedawcow pod tym względem nie mam, wiec wole dolozyc kilka złotych i mieć spokoj Natomiast kiedyś na Allegro kupiłam baze z Artdeco i była twarda i gumiasta. Bawienie się w reklamowanie i odsylanie - to nie dla mnie
Hehe, dziękuję Dla mnie w użytkowaniu była, bo o ile przy sprzyjającej aurze typu kosmetyki + pogoda wyglądały dobrze, to przy złej albo pogarszającej się kondycji włosów to był dramat. Takie ni przypiął, ni wypiął, jak to mówi moja mama Teraz będę podchodzić do cięć z rozwagą. Teraz jestem w fazie wyrównywania - zapuszczam do równej długości, zwłaszcza po prawej stronie, bo trafiają się jeszcze asymetryczne pasma.

Wdrażam czasowo ban na proteiny. Jest coraz gorzej, zwłaszcza po wczorajszym Kallosie Pro Tox (były cudowne podczas suszenia, aż myślałam, że zostanie moim KWC, ale po kilku godzinach dramatycznie uszło z nich życie, jak to u mnie po Kallosach ), więc tak rozum podpowiada

Ano też słuszna obserwacja. U mnie łatwiej, bo jestem wręcz uzależniona od All i urosła lista sprawdzonych sprzedawców Ale wiadomo, że na portalu aukcyjnym dużo łatwiej o wtopę.

Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która używa Explorera Chociaż może za rzadko pytam xD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując