Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem przeciwzmarszczkowy w jakim wieku?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 04:17   #12
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy w jakim wieku?

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! No litości, wiem, że każda z nas jest inna i ma inną cerę, ale kremy przeciwzmarszczkowe w wieku 25 lat? Ja w maju kończę 25, a używam jeszcze nieraz żeli do mycia dla nastolatek, bo mam pełno krostek ;p + 1 pęknięte naczynko i lekko przesuszającą się cerę, więc mam niezłe combo Na naczynko krem punktowy dla skóry naczynkkowej, na całą twarz krem nawilżający a co parę dni na stręfę T krem przeciw trądzikowi. Codziennie myję twarz rano delikatnym kremowym żelem na zaczerwienienia, a pod wieczór przeciwtrądzikowym żelem (lub na odwrót;p) Ale kremy przeciwzmarszczowe?! Może dopiero po 35 r ż
A slyszalas kiedys o czyms takim jak profilaktyka? Sa jak najbardziej dostepne kosmetyki przeciwstarzeniowe dla cery tlustej czy problematycznej, typ cery nie ma tutaj nic do rzeczy, bo kazda skora sie starzeje.
Krem przeciwzmarszczkowy to nie jest kosmetyk, ktory nalezy wlaczyc do pielegnacji, jak zmarszczki sie juz pojawia, on ma przede wszystkim zapobiegac ich powstawaniu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując