Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem przeciwzmarszczkowy w jakim wieku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-21, 12:34   #13
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy w jakim wieku?

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! No litości, wiem, że każda z nas jest inna i ma inną cerę, ale kremy przeciwzmarszczkowe w wieku 25 lat? Ja w maju kończę 25, a używam jeszcze nieraz żeli do mycia dla nastolatek, bo mam pełno krostek ;p + 1 pęknięte naczynko i lekko przesuszającą się cerę, więc mam niezłe combo Na naczynko krem punktowy dla skóry naczynkkowej, na całą twarz krem nawilżający a co parę dni na stręfę T krem przeciw trądzikowi. Codziennie myję twarz rano delikatnym kremowym żelem na zaczerwienienia, a pod wieczór przeciwtrądzikowym żelem (lub na odwrót;p) Ale kremy przeciwzmarszczowe?! Może dopiero po 35 r ż
Ale krem przeciwzmarszczkowy nie jest na "wyprostowanie" zmarszczek, tylko po to żeby pojawiły się jak najpóźniej, krem przeciwzmarszczkowy to profilaktyka.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując