Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-26, 10:21   #2084
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie toniki zwłaszcza latem idą jak woda, niby nie są potrzebne, ale jak nie mam pod ręką jakiegoś to się wnerwiam O i jeszcze o tej wodzie winogronowej mi przypomniałaś I może jakąś termalkę bym sobie do tego sprawiła.
Nie wiem, co sądzić o wodach termalnych Miałam 3 albo 4, ale nie widziałam efektu. Może to wynika z tego, że nie mam wrażliwej cery, jedynie skłonną do odwodnienia, więc trudno mi oceniać działanie kojące tych preparatów.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że metodą dedukcji też raz trafiłam na ten pironogron Clareny, myślałam o nim, ma dobre opinie.
Już go zamówiłam na allegro, powinnam w przyszłym tygodniu dostać razem z neutralizatorem. Wzięłam od razu pełny wymiar (30 ml), ale na allegro są też pojedyncze ampułki. Na KWC ma świetnie opinie. Ja do niego dotarłam drogą eliminacji innych kwasów:

-glikol i migdał u mnie nic nie robią (tzn glikol kiedyś wyciszył mi gule, ale teraz już ich nie mam)
-mlekowy (Lierac) mam obecnie i po fajnej, napiętej skórze przez pierwsze 2 tygodnie teraz nie ma śladu, a zaskórniki wypasione że hej
-salicylowy na lato jest odradzany
-szikimowy i fitowy są bardziej na przebarwienia
-TCA to straszny killer

No to został tylko pirogronowy Do tego chcę jeszcze kwasy PHA, więc wezmę Re-Liftin Iwostinu z laktobionowym. I to serum ferulowe mnie kusi. Szkoda że tego wszystkiego w jednym miejscu się nie da kupić. Tak to będę latać na urlopie po paczkomatach albo czekać na listonosza
chimay jest offline Zgłoś do moderatora