Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 22:38   #3526
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Infa sukienka fajna czarna klasyka czerwień też ładna
jednak na sylwka to znajdziesz coś bardziej wystrzałowego

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hyhyh Lady fail

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Nikola
bo ten koesmetyk jest w formie oliwki i kremu. Dwa zupełnie różne składy sama bym się mało co nacięła.


---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jeżeli napisałaś od razu maila ,że przez pomyłkę kliknęłaś dwa razy to wydaje mi się, że nie powinno byc problemu chyba, że sprzedawca jakiś nie miły będzie to klaps
dokładnie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Jeszcze nie,ale też myślę że by się to im przydało.
Zrezygnowałam z mycia odżywką (jednak obciążało, szczególnie gdy czapa poszła w ruch) na rzecz zwykłego szamponu rzepowego i maski alterry
KOcham swoje włosy


---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
a czym teraz w ogóle będziesz farbować?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



okropne babisko,że mi to teraz mówisz!
Kupiłam dziś futrzaka na łepetynę w h&mie!



Princesska
Zakręć się może w jakiejś dorywczej pracy, ulotki, hostessa..


Agatau
No poważnie czasem jak jadę autobusem i widzę swoje odbicie np. w szybie to się gapię na kłaki i podniecam,jakie one lśniące i gładkie (czy to nie brzmi jak cytat Ani Bałon?)
widzę Tap Madl oglądałaś

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Napisałam od razu
Chciałam ten http://allegro.pl/hm-sweter-czarny-n...961242020.html i ten http://allegro.pl/hm-sweter-pudrowy-...961242142.html a kliknelam te 2 jasne
no nic powinie jutro odpisac na maila

Czeko

Novelove noo niby mogłabym,ale weekndy u mnie odpadają, w tyg w sumie też,a tam grafik miałam dopasowany do planu a jak u mnie przez te chore agencje pracy mam dostać kase za 2 miesiące to mnie to nie ratuje
jak nie odpiszą to zadzwoń

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak jutro do północy i dziękuję za klikanie
nie ma za co
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora