Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-09, 10:28   #64
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę
Witaj Warunkami się tak mocno nie przejmuj. One naprawdę nie są takie straszne, na jakie mogłoby się wydawać. Ja też zdawałam w śniegu, miejscami na drogach było bardzo ślisko. A przynajmniej możesz jeździć troszkę wolniej (masz jeździć z prędkością dostosowaną do warunków a nie do maksymalnych ograniczeń). Wcześniej zaczynasz hamowanie, żeby nie dopuścić do zablokowania kół. Żadnych gwałtownych ruchów kierownicą itp. Na egzamin jest to naprawdę super pora na to, aby zdać
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora