Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 21:12   #2746
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja czasami to włączam, żeby leciało i zbijam się z ich badziewnych tekstów, ale ten odcinek aż mnie zszokował wg mnie to było ostre przegięcie - młodzież poszła na cmentarz żeby się postraszyć, potem jedna dziewczyna z tej grupki udawała, że się powiesiła, żeby 2 dziewczyny przestraszyć i one uciekły, tamta "wisielczyni" poszła do ich domu jako zombie, jedna z nich w wielkim szoku postrzeliła tą laskę-zombie. grupka stwierdziła, że nie mogą się wydać i chcieli ją zakopać... no kur... ja nie wiem kto taki odcinek wymyślił
o kurka, to pojechali....

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to chyba jednak na pewno go wezmę


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zgadzam się. A jak na złość tyle się tego namnożyło. I o szkole, i ślubach.


Mam coś podobnego. Może nawet to samo. Ale numerek się starł, a dostałam go od Kawki, więc nie mam pewności. Ale jeśli to ten, to ja nie wiedziałam, że on ma takie możliwości.
dokładnie :/

możliwe. To moje, to z jeden z nowych jesiennych kolorów. Chyba razem ze 169 wyszedł. Potencjał ma

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Cuda Panie cuda Yen na Twoich pazurkach to wszystko cudnie wygląda


Cały dzień na wysokich obrotach Musiałam zmyć mani dla Cooone bo tak przywaliłam ręką w barierkę, że lakier odpadł- myślałam, że razem z paznokciem ale na całe szczęście nie
Dziewczyny powiedzcie mi- czy wolna część paznokcia może być ,,martwa" ?? Tzn dziś po zmywaniu patrzę na prawego wskaźnika a tam rozdwojenie na całej szerokości pazurka Ale jak gdyby 1 warstwa. Podważyłam , pociągnęłam i zerwałam. To co zerwałam takie ,,papierowe" i jescze jedno. Rozdwojenie urwało się w miejscu gdzie kończyło się zażółcenie pazurka a zaczynał się zdrowy, biały pazurek Coś mi sie zdaje, że z resztą będzie podobnie bo jak patrzę od frontu, to widzę kreskę/linię wierzchniej warstwy pazurka- rozumiecie czy zamotałam za mocno??
dziękuję Aga

nie znam się, ale to chyba nie tyle, że martwy, bo to nie jest możliwe (chyba), tylko po prostu zniszczone te końcówki. Mi też się czasem zdarza takie rozdwojenie. Tzn ostatnio nie, ale miewałam. Że tylko warstwa złaziła.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43948567]Spam
[/QUOTE]

śliczności aczkolwiek dałabym coś na tą zieleń

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jak Boogie mi sie nie podoba, tak u ciebie wygląda w tym mani zadziwiająco fajnie. a na szkiełkach to już całkiem!
dziękuję Mgiełko Ja uwielbiam Boogie - potrafi być elegancki, jak tutaj, albo mroczny na czymś ciemnym...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując