Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda pokrzywowa, woda brzozowa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 10:04   #552
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Woda pokrzywowa, woda brzozowa?

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Zdecydowanie większa wygoda Ja dodałam jeszcze do tego ostatnio kilka kropli olejku rozmarynowego, kuracji Joanny też używam i dzisiaj jeszcze kupiłam Saponics - moje włosy powinny zacząć rosnać z prędkością światła
No jest wygoda Też mam cały czas w planach olejek rozmarynowy, ale coś nie mogę się wybrać po niego
A powiedz mi jaki masz plan stosowania tych trzech wcierek?
Ja na razie po myciu wieczorem daję Joannę, a rano kiedy nie nakładam olei naskalp, wcieram miks wody brzozowej z pokrzywową
No i trzymam kciuki za szybki porost

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ostatnio rozmawialam z moja mama o farbowaniu wlosow, bo pojawiaja jej sie siwe i chce pomalowac no i cos tam burknelam o tym ze chyba chcialabym byc kiedys jasniejsza blondynka..

a ona stwierdzila, ze ostatnio moj ciemny blond zrobil sie jeszcze ciemniejszy i powiedziala ze to chyba przez "ta rzepe" - rzeczywiscie aplikowalam rzepe ale przez jakies 2 tyg, dluzej wcieralam wode brzozowa.. na czas aplikacji tych wcierek zrezygnowalam z olejow, tak w ogole to juz moze od miesiaca nie stosowalam zadnego. wiec nie wiem co moze byc przyczyna ciemnienia wlosow..
A włoski Ci ciemnieją tylko przy skórze głowy, czy na długości też? Jak na długości, to pewnie nie jest wina ani rzepy, ani wody brzozowej, bo ją daje się tylko na skalp. A jak przy skórze głowy Ci ciemnieją, to może po prostu jest to tylko efekt tego, że włoski są tam zdrowsze, a zdrowy włos zawsze jest o kilka ton ciemniejszy
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując