Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 12:31   #812
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 47
GG do Nicky UK
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny,

przebrnęłam przez cały wątek, który jest ogromną skarbnicą wiedzy. Co prawda po tym jak już zakupiłam fotodepilator, ale było warto.
Po pierwsze muszę napisać o moim problemie z owłosieniem. Mam jasną skore i ciemnobrązowe włosy na ciele. nie wrastają, nie są gęste, ale za szybko rosną! muszę się golić codziennie i to rano, bo jak ogolę się na wieczor to następnego dnia rano juz widac odrastające włoski przez codzienne golenie bikini i pachy są podrażnione, więc wygląda to nieciekawie... probowałam depilatora, ale nie jestem w stanie wytrzymac bólu, a po wosku mam 2 dni czerwone nogi i krosty, takze to nie dla mnie.

Zakupiłam sobie philips lumea i póki co zrobiłam sobie 3 zabiegi w tygodniowych odstępach. laserowalam łydki, pachy i bikini. na razie nie moge sie wypowiedziec o efektach bo nic nie widac, ale jestem cierpliwa i systematyczna i będę was informowac na bieżąco pierwszy i drugi zabieg robilam łydki na 4, a pachy i bikini na 3, a na trzeci laserowalam wszytsko na 5. nie czuje zadnego bolu, w niektórych miejscach takie ciepełko, szczegolnie gdy trafie na jakis samotny włos ktory ominełam podczas golenia.

Co jeszcze mogę napisać... mój model lumei to SC2002/01, na stronie philipsa kosztuje 400 funtów, ja kupiłam na ebayu za 290, mozna nim usuwac owłosienie na twarzy. myślałam żeby laserować sobie wąsik, ale poczekam i zobacze rezultaty na laserowanych aktualnie partiach ciała i dopiero później zdecyduje.
Nicky UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując