Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 17:27   #1212
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A nie, to ja mam tą
http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
tośmy się dogadały
Ona jest z kwasami i bardziej dla cer przetłuszczających się i zapychających a ja właśnie taką mam

Oo, a mogłabys wyslac mi jej sklad? Ta kremowa nie wiem co ma w sobie, jedyne co wiem ze jest nawilzajaca. Na miniaturze nie jest napisane.

Dziewczyny ile razy w tyg robicie maseczki? Jak mcie ich X to codziennie inna, czy np co dwa dni?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Zdenkowałam pomarańczową maskę GlamGlow i do niej nie wrócę. Nie widzę po niej efektu WOW, właściwie prawie żadnego efektu nie widzę. Znam lepsze (i 10 razy tańsze) preparaty z witaminą C, choćby moje ulubione serum ze Starej Mydlarni. GG to taki gadżet, zastanawiam się, co jeszcze wymyślą na fali swojej popularności. Nie zmieniam zatem swojego zdania, że godne uwagi są tylko dwie pierwsze maski GG, czyli czarna, niebieska (i ew. biała), chociaż bez czarnej umiałabym się obejść, bez niebieskiej już nie
A znow wiele osob na watku pisala ze dzialanie niebieskiej takie se ja mam probke pomaranczowej i niebieskiej, jakos nie mam odwagi sie za nie zabrac. Dla mnie dobrym nawilzaczem jest maseczka zelowa z bielendy nawilzajaca, ale na wieksze efekty trzeba by bylo ja stosowac te 2 razy w tyg.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora