Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 07:38   #54
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dlatego sie tak dziwowalam, ze Anecka na plecy leje alko saute. Anecko, nie czuj sie zmiazdzona nami czy cos, ale w nas sie burzy biochemiczna dusza alkohol generalnie nie robi dobrze, chyba ze wystepuje w kosmetyku jako konserwant albo jego dzialanie neutralizowane jest przez inny skladnik. Krotkotrwale wysuszy krostki, ale dlugofalowo zbyt przesusza skore.
Dostalam probki
Kwasow juz nie uzywam.. od 2 dni bo sie skonczylo, z reszta i tak bym musiala odstawic. Juz nic nie uzywam ani Differinu ani nic..

Wiem ze alkohol nie robi dobrze ale na moje placy podzialal super! i nie mam przebarwien czy cos. Na twarz nie uzywam zadnych alkoholowych tonikow ani nic, bo kiedys mialam przepisana masc przez lekarza, ktora tak mnie podraznila ze sie zawiodlam strasznie.

Ps. siedze z tym filtrem na twarzy od godziny 5.30 no i z EDM w form. Intensive.
No i to co moge teraz napisac:
- Filtr sie wchlonal blyskawicznie ale troszke lepu zostalo, nie mniej nie bylo to tak masakryczne jak SVR 50.
- NIe podraznil mnie.. a czy nie zapchal to sie dowiem jutro
- Nalozenie podkladu - cudo
- efekt do teraz [3 godziny po nalozeniu] = Bardzo fajny!!! nie swiece sie i podklad sie nie zwarzyl jeszcze!
- ogolnie jak narazie jestem zadowolona
edit:
- efekt: 4,5h jestem po nalozeniu i swiece sie [strefa T], podklad sie troche zwarzyl na brodzie i kolo nosa. [na nosie nie]

Ps. Czytalam ze trzeba nalozyc na twarz 1,5ml podkladu.. ale ile to tak jest na palcu mniej wiecej? Nie wiem zupelnie jak to odmierzac. Chyba ze poszukam takich lyzeczek kuchennych i sprawdze na ktorej pisze okolo 2ml.. 1 ml..

Ps2. Ten filtr nie ma alcoholu i jest do cery tlustej, tradzikowej [choc wiem ze sie mam wystrzegac wszystkiego co dla tradzikowcow].
Co sadzicie o skladzie? Ja zaraz ide szukac co to jest prfe, ectoin bo takich nazw nie widzialam jeszcze.

Skład: Aqua, dicaprylyl carbonate, octocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, ptfe, methyl methacrylate crosspolymer, c20-22 alkyl phosphate, glyceryl stearate, peg-100 stearate, silica, tridecyl salicylate, tocopheryl acetate, ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extract, glycolic acid, ginkgo biloba leaf extract, citric acid, dodecyl gallate, c20-22 alcohols, decyl glucoside, propylene glycol, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, xanthan gum, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, chlorphenesin, phenoxyethanol, parfum.

Ps3
Kurna, nie wiem gdzie mam fotki umieszczac :P

Dodaje fotke jak na filtrze wyglada podklad [w ogole zauwazylam ze nie mialam pudrowego wykonczenia, a nawet dzis finishing dust nalozylam ].
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg filtr.jpg (116,1 KB, 421 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-27 o 09:11
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując