Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywka Herba Studio
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-05, 06:42   #101
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Talking Dot.: Odżywka Herba Studio

Ja stosuję na niepomalowane, ale wiem, że dziewczyny które stosowały na pomalowane i tylko w skórki wcierały tez widziały efekty. po trzech tygodniach stosowania widzę zadziwiające rezultaty. Skórki mięciutkie, choć w moim przypadku dużo szybciej narastają, żadnych zadziorów na skórkach, paznokcie dużo twardsze - choć dużo wolniej mi rosną pewnie dlatego że rosną twardsze, przez te trzy tygodnie urosły mi jakieś 1-2 milimetry wcześniej w ciągu tygodnia przynajmniej 2 milimetry narastały - niestety wtedy od razu się rozdwajały i łamały, jeszcze całkiem nie wyrosło mi rozdwajanie ale nie powstają nowe szczeliny. na razie i tak muszę czekać aż całe rozdwajanie wyjdzie poza różową cześć paznokcia aby je spiłować, oczywiście szklanym pilniczkiem tyle doczytałam na tym forum że zakupiłam sobie takowy . Niestety przez te trzy tygodnie zużyłam już jeden cały słoiczek balsamu 15g i oczywiście zaczęłam następny, nie wiem jak innym wystarcza on na miesiące, ja po każdym umyciu rak wcieram w paznokcie ten balsam, a niestety ręce myję kilkadziesiąt razy na dzień. Może dlatego tak bardzo niszczą mnie się paznokcie.
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując