Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 10:53   #276
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
ja też się tym peelingom joanny nie mogłam oprzeć, nawet jeżli poza wygładzaniem nic nie robią ogólnie zapomniałam dodac, że masz niesamowity zbiór kosmetyków mnóstwo ciekawostek, m.in ten balsam krzemowy do czego go używasz, i czy jest skuteczny?
Balsam krzemowy jako maseczkę na dekolt, równiez rozpuszcam do wcierek do włosów, mam jeszcze krzemowa maseczkę z kolagenem i elastyną, słabo wyszła na zdjęciu, tez na dekolt
Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Smyku masz fajny zbiorek i dużo "drobiazgów"ziołowo-owocowych.Co sądzisz o kosmetykach balea?
Balea jest dobra, uwielbiam ją tez za zapachy
Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Smyku fajny zbiór
Jak oceniasz kosmetyki Balea? W szczególności proszę o opinię nt żeli pod prysznic.
Napisz kilka słów o produktach Unique .
zele pod prysznic są ok, najfajniejsze sa takie dath scrub-bardzo delikatnie peelingujące.

Maski Unique-Belnatur algowe kocham, oprócz tej różanej pod oczy, serum Vivrecel tez jest bardzo dobre, liftingujace, super jest też seria Top Cell
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem wyjątkiem bo w tym żelu czuję przede wszystkim gruszkę.



Super zbiór. Do czego używasz olejku kawowego z BU? Dostałam taki od koleżanki, niestety bez opisu a na stronce nie umiem go znaleźć.
Olejek kawowy z kwasem halu na buźkęFajnie energizuje
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Smyk Świetny zbiór

BU ma olejek kawowy w ofercie?
Maski algowe Zamawialaś go w jakimś sklepie internetowym? jakim?
Miał, niestety była to limitowanka, stary zapas mi został

Maski algowe kupuje na targach, bo sporo tańsze.
Raz kupiłam z internecie w hurtowni Monimar
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując