Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 22:12   #1392
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prosbe - czy mozecie mi doradzic jakies serum do twarzy z BU? Miałam serum lemon z olejem tamanu i niestety mnie zapychał i sie troche zniecheciłam ale teraz postanowiłam zamowic jakies inne tylko nie wiem czego jeszcze mogłabym sprobowac bo lemon wydawało mi sie najlepsze na moje problemy ( strasznie tłusta, tradzikowa cera) i ubolewam ze mi nie podpasował ale jednoczesnie mam nadzieje ze jakies inne bedzie dobre tylko walsnie nie wiem jakie
Z góry dzieki za pomoc
A może to oczyszczanie, a nie zapychanie?
Jeśli nie, to może odpuść sobie kwasy na noc, a stosuj je w delikatnym toniku z PHA 6%. A na noc nakładaj np. niezmydlalną frakcję oleju sojowego, albo serum z granatem (właśnie je zamówiłam i liczę na wielkie woooooooow )
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora