Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nawilżanie
Wątek: nawilżanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-03, 14:29   #6
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Masz rację Ania, ta klinika jest super. Zresztą już po pierwszej osobie, którą widzi się wchodząc - pani z recepcji - widać, że umieją tam zadbać o skórę. Ta kobieta wygląda jak aniołek Spojrzałam też oczywiście na cerę pana doktora - no no no

Na wizytę faktycznie czeka się różnie. Ja zapisywałam się ponad miesiąc temu na pierwszy dostępny wolny termin i trwało to właśnie około 5 tygodni. Ale widziałam, że kalendarz na sierpień nie był aż tak bardzo wypełniony.

Co do xeriali - jeśli ktoś ma odwodnioną skórę to, z tego co mówił doktor, najlepszy jest xerial 10, ale nie ten w kremie (50 ml) tylko w wersji mleczko do ciała (są setki i dwusetki). Bo krem jest bardzo tłusty. Ja w tej chwili używam xerial 5, który też jest tłustawy, ale nakładany wg zasady - cieniej, ale częściej, sprawuje się zadziwiająco dobrze. Cera nie jest tłusta, tylko tak przyjemnie nawilżona i fajnie wygląda, jakoś tak świetliście. Ale następny napewno kupię sobie xerial 10 i to w tej największej wersji 200 ml. To mi powinno starczyć na kilka miesięcy. Podobno najlżejszy z całej serii jest xerialine, tak jak pisała AniaA, ale jest też najdroższy. Zdaje się, że ponad 50 zł za 40 ml. A po co przepłacać, skoro tańsze wersje, jeśli się je posmaruje cieniutko, też nie są ciężkie?
Benzacne chyba można też kupić bez recepty. Kosztuje około 8 zł.

Zmartwiłam się tylko tym, że pan doktor kategorycznie kazał mi odstawić diane 35. Nastraszył mnie rakiem wątroby i zakrzepicą, ale pocieszył, że jak już zbadam sobie hormony i faktycznie okaże się, że ten trądzik to przez nie, to są zamienniki diane o wiele mniej szkodliwe niż sama diana.

Namiary na klinikę bardzo chętnie podam, jako, że i tak można je znaleźć na forum estetycznym - to chyba nie będzie poczytane jako darmowa reklama.

61 - 849 95 78 - to jest numer do recepcji, nazwisko lekarza to Waldemar Jankowiak.

Adres - ul. Mrowińska 16. Bardzo łatwo tam dojechać - autobusy 61 i 86 z Ogrodów. Wysiada się na przystanku Smochowicka, trzeba przejść wiaduktem na drugą stronę ulicy i przy postoju taxi skręcić w prawo. I już. Acha, to jest w Poznaniu.

Wielkim plusem tej kliniki jest fakt, że mają tam wszystko, co poprawia wygląd I lekarza i kosmetyczkę i dentystę i jeszcze parę innych A zabiegi u kosmetyczki, które trzeba lub można wykonać na twarzy zleca sam pan doktor

Jakby któraś jeszcze do niego trafiła, to piszcie, jak było
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując