Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety cieni Sleek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-03, 10:36   #2170
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A poradźcie mi dziewczyny. Mam paletkę Storm i to dzięki niej zakochałam się w cieniach Sleeka, chcę kupić jeszcze Oh So Special, bo lubię makijaże w naturalnych kolorach, ale kusi mnie też Au Naturel
I powiedzcie czy to ma sens posiadać Storm, Oh So Special i Au Naturel? Czy wiele kolorów nie będzie się dublować albo będą do siebie baaardzo podobne? Bo ja już sama nie wiem
Pisałam parę stron wcześniej o podobieństwach Storm i OSS - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2007 (podgląd pojedynczego posta).

A co do Au Naturel : są to chłodne brązy i wydaje mi się, że bez problemu można mieć je 3


Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ta tez chyba zrobie
Dobry ruch


Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A powiedz jak tą bazę nakładasz? Bo może ja robię to źle Najpierw na odtłuszczone powieki nakładam tą płynną bazę, czekam chwilkę aż wsiąknie, ale i tak zostaje taka tłusta powłoka i na to cienie i jest koszmar po 2-3 godzinach, bo cienie znikają i się rolują

Ja nie czekam aż baza wyschnie, tylko na wilgotne powieki nakładam cienie pędzelkiem i jak to razem zaschnie, to mam makijaż na 10 h minimum
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora