Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety cieni Sleek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 11:39   #2184
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Dziękuję, bardzo mi miło Niestety, chwilowo go zawiesiłam, bo nie mam czasu



Hmm a Curacao to limitowana wersja?
Bo mam 4 paletki: OSS, BadGirl, Curacao i AN

Na dwóch pierwszych na opakowaniu nic nie jest napisane, a na Curacao i AN jest napis (Collection), więc wychodzi na to, że AN jest chyba limitowana?

W każdym razie potwierdzam - limitowane paletki dość długo wiszą na aukcjach i spokojnie można je kupić po 2,3 miesiącach

uff

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
my? paskudy?! takie słoneczka i pieszczochy
co do monaco to albo ja ślepa, albo oczy mam zaropiałe, ale mnie się nic nie osypuje, a już na pewno nie brokatem!
owszem są lekko perłowe, ale nie brokatowe

a wiecie co, śniło mi się w nocy, że mnie ktoś pyta jakie są palety sleek!!! czy to już jest choroba?

i ja mu przez sen wymieniałam, aż mnie mój szanowny małżonek obudził i stwierdził, że mnie już całkowicie odbiło
ale wypas

no to wymieniam, a wy dopiszcie jak coś pominęłam, tak dla mojego spokoju! :
bad girl, good girl, orginal, storm, sparkle, curious, bohemian, chaos, sunset, safari, monaco, OSS, paraguaya, jewels, curacao, Au Naturel, acid, primer... coś jeszcze?
ojj tak i to w zaawansowanym stopniu






dziewczyny- niebawem odbiorę z paczkomatow (myślę że we Wtorek) moją 1wszą paletkę Storm- i potrzebuję pędzla z włosia naturalnego (dopiero zaczynam przygodę z makijażem ) - wiem że jeden to za mało.. ale na dobry początek dla mnie (i mojego cienkiego portfela ) wystarczy


To jak? Co mi polecicie?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora