Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 15:46   #4117
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podklad kryjacy 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
do pogrubionych prosze cos wiecej znaczy jak cos tu znanego jest, np. zel santaverde, to bardziej pod katem za co go kochasz lub nie
a jeszcze urtekram z glinka: co ty na jego temat myslisz? jakies lepsze ale glinkowe znasz? bo mi on tak srednio podszedl, znaczy byl ok, ale ... czegos mi brakowalo.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora