Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 18:20   #4137
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To puszenie to pewnie przez pogodę. Niektóre włosomaniaczki potrafią dobierać pielęgnację zależnie od prognozy wilgotności powietrza. Masakra jak dla mnie
Też czytałam o tym kiedyś i to wyższa szkoły jazdy dla mnie to dobieranie preparatów odpowiednich składowo. Gdy widzę, że nie będzie dobrze zaplatam warkocz już na prawie suchych (lub na noc) i cieszę się falami

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
do pogrubionych prosze cos wiecej znaczy jak cos tu znanego jest, np. zel santaverde, to bardziej pod katem za co go kochasz lub nie
a jeszcze urtekram z glinka: co ty na jego temat myslisz? jakies lepsze ale glinkowe znasz? bo mi on tak srednio podszedl, znaczy byl ok, ale ... czegos mi brakowalo.
witaj, kremu Pukka nie lubię, pisałam więcej stronę wcześniej; żel dobrze nawilża, można stosować codziennie, nakładać samodzielnie lub mieszać np. z olejkiem Pai (strona wcześniej), świetny pod makijaż; deo Bioturm dobrze chroni, ma delikatny, świeży zapach, nie więc problemu z dodaniem innego zapachu, wydajny, cena też jest na +; podkład 100% pure uwielbiam, cieszę się, że mogę teraz używać podkładu naturalnego codziennie, a nie (jak w przypadku Alvy - więcej strona wcześniej ) na krótkie wyjścia, pięknie kryje i wygląda póki co na każdym kremie, żelu; szampon Urtekram kiedyś bardziej mi pasował, włosy znudziły się nim, ale nadal dobrze się rozczesują i trochę zyskują objętości, lepszy jednak jest Luvos, lepiej nawilża włosy na długości. Masz jakiś glinkowych ulubieńców?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
żel rumiankowy mogę polecic z czystym sumieniem bardzo dobry i strasznie wydajny.
jak zacznę używać rozmarynowego to dam znać
nie pozostaje mi nic innego, jak dopisać do listy życzeń
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora