Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 18:35   #2461
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4713312 1]

Mani pod znakiem Sally Hansen
Fairy Teal + Sea-ing Stars
Widzę, że kolor na zdjęciu mało zielony i nie tak nasycony, ale ja już do fotek tilowych lakierów sił nie mam
Kształt przejściowo-króciakowy. Jeszcze kilka dni i będą ostre kwadraty.
[/QUOTE]Ależ to mani jest "twoje", super wyszlo!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4713340 9]
O jejku, ile tu dzisiaj OBeeSowych mani Genialne... i ten kształt...

[/QUOTE] Cieszę się, że się podobują

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No to ja pokażę mani. Historia powstania na blogu jest... bez szału, jak dla mnie, ale od razu mówię - na żywo wyglądało lepiej, nie zalatywało tak perłą
I całe łapy w gratisie Ciągle skracam i przypiłowuję, bo muszę spiłować nadpęknięcie.
Ja jestem perlowym nazi chyba, ale tutaj tylko momentami mi zalatuje. Ogólnie jest spoko!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przepiękne
Rozpływam sie od komplementów dzisiaj!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam zamówienie CA i co, zamiast maniurki w paczce znalazłam kwiaciarke zrobiłam zdjęcie wysłałam maila i mam nadzieję że coś z tym zrobią Miała może któraś z was tak kiedyś?
o masz... pewnie doślą, ale wiadomo jak to jest. Chwilę trzeba poczekać. Też wzięłam Maniurkę... paczka czeka na mnie w domu. Jutro pewnie odbiorę.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no co do bazy pod cienie, to kupiłam pierwszą w życiu z Virtual i jest super
A nie masz wrażenie, że ona trochę cięzko się nakłada? Ja jednak jestem wierną fanka art deco.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Z daleka pokazuje paznokcie obronowe Fakerek jest zdezelowany- tam gdzie mam "niedoleczone" rozdwojenia lakier odpryskuje mi momentalnie. Dzisiaj pewnie zmyję i dam coś żywszego
Nudziak to Wibo nr 351- nieskromnie przyznam, że jest to mój nudziak idealny (ma domieszkę żółci co na żywo jest widoczniejsze)
jaaaaaaaaaaa jaki nudek piękny, super wygląda!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora