Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 18:42   #2463
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4714149 5]
Tylko prawdę napisałam.

No no, wiesz... lipa. I ten pędzelek taki przycięty półokrągło, szeroki, dwa pociągnięcia i już pomalowane... no kto to widział?
[/QUOTE]

prawdę też można na różny sposób przekazać

no weeeeź, bez sensu ja to się tak lubię pobawić... ze dwa, trzy razy maczać pędzelek w lakierze żeby paznokcia pomalować

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Może za pół roku
za pół roku to byłby sukces, ha

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47142245]Jupi

Obiecała wcześniej [/QUOTE]

no i dałam ciała, nie mogłam dziś ale jutro na pewno, bo ombre tak czy siak idzie do zmycia

śniegowej pewnie o pełny swatch chodziło, generalnie jak coś komuś to staram się jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

To ja podobnie bardzo
Kiedy skracam najpierw piłuję z długości, czyli pozbywam się czubka, potem boki w stronę nowego czubka i dopracowanie samego czubka
A kiedy nie skracam, piłuję boki dopasowując do czubka.
oo to dobrze nie zamotałam bo sama musiałam sobie przypomnieć jak to leciało

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Z daleka pokazuje paznokcie obronowe Fakerek jest zdezelowany- tam gdzie mam "niedoleczone" rozdwojenia lakier odpryskuje mi momentalnie. Dzisiaj pewnie zmyję i dam coś żywszego
Nudziak to Wibo nr 351- nieskromnie przyznam, że jest to mój nudziak idealny (ma domieszkę żółci co na żywo jest widoczniejsze)
pięknie mam go mega długo i dziewica
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora