Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 19:25   #2465
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47144995]No to pokazuje nudziaka na spapranym kształcie
Jakoś dzisiaj to nie był dobry dzień na malowanie paznokci.Skórki zalane,Poshe mi się powoli kończy to trochę popsuł mi lakier.
Jeszcze wizaż był głodny i zjadł jakość.
[/QUOTE]eeeee ja nie widzę aż jakis pozalewanych skórek, kształt też jest w sumie ok. Czepiasz się coś

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przeglądam zdjęcia i okazuje się, że mam jakieś zaległe mani
Jakieś dawne z Payton (kocham <3 ona w sztycznym świetle nie iskrzy tylko się żarzy jak węgielki, coś wspaniałego ) i bardziej aktualna Mrs. Robinson, która jak zwykle nie wyszła jak ciemna piwonia tylko jak ciemna guma do żucia
hehehehhe właśnie obrabiać miałam zdjęcia Payton na bloga Wielkie umysły. Piękna jest!!!! Mrs Robbinson będzie moja kiedyś

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
chyba Mgiełcia miała Paytona ostatnio na randce, mamusiu jak to się mieni w słońcu
Pani R. <3

Zielony: GR Color Expert 46 (2 warstwy, jakbym miała krótsze to jedna grubsza warstwa by dała radę pewnie )
Żółty: GR Holiday 74 (4 warstwy )
Miała

To zawijanie sie rożków u Ciebie mi sie podoba Cała dłoń też fajnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47148248]
Mama się mnie pytała czy już mam tam kartę stałego klienta
[/QUOTE]ja w sumie mam

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję Szczerze go polecam
nie wiem czy go aby przypadkiem nie mam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora