Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 07:14   #2470
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47144995]No to pokazuje nudziaka na spapranym kształcie
Jakoś dzisiaj to nie był dobry dzień na malowanie paznokci.Skórki zalane,Poshe mi się powoli kończy to trochę popsuł mi lakier.
Jeszcze wizaż był głodny i zjadł jakość.[/QUOTE]
Ale bredzisz... Ani tu skopanego kształtu, ani popsutego lakieru nie widać. Żałuj, że nie widziałaś co ja ostatnio z nudziakiem wyprawiałam...

Cudnie jest, bardzo Ci moim zdaniem pasuje odcień, może coś w ustawieniach aparatu bym pokombinowała na tych zdjęciach, ale przecież nie jest źle. I kształt taki mrrr...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przeglądam zdjęcia i okazuje się, że mam jakieś zaległe mani
Jakieś dawne z Payton (kocham <3 ona w sztycznym świetle nie iskrzy tylko się żarzy jak węgielki, coś wspaniałego ) i bardziej aktualna Mrs. Robinson, która jak zwykle nie wyszła jak ciemna piwonia tylko jak ciemna guma do żucia
O mamo ile cudowności...
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
na zbliżeniu jakoś dziwnie kształtowo, z kolei na całej dłoni mi się podobają
za jakiś czas golę na zero (niech tylko odrośnie złamanie do wolnego brzegu), więc nie krzyczcie za mocno

Zielony: GR Color Expert 46 (2 warstwy, jakbym miała krótsze to jedna grubsza warstwa by dała radę pewnie )
Żółty: GR Holiday 74 (4 warstwy )
A ja już wiem o co chodzi... Malinko, zdjęcia paznokci z lampą pierścieniową paskudnie uwypuklają właśnie to zawijanie - przyjrzyj się na swoje fotki, po przejrzeniu Twojego bloga nasuwa mi się taki wniosek. To w jaki sposób światło z tej lampy odbija się szczególnie na wskazówce, bardzo zniekształca płytkę, optycznie ją "ściąga", choćby dlatego że wskazówka pewnie jest mocniej zaokrąglona niż reszta. Na zdjęciach, gdzie światło jest skupione na każdym pazurku w jednym punkcie wszystko wygląda ładnie. Nawet jak się nieznacznie rożki zawijają, to tak naturalnie i nie jest to brzydkie. To tyle ode mnie

Mani super
No i właśnie - pazurki z 2, 3 i 4 fotki baaardzo mi się podobają, chociaż najpierw, po zobaczeniu pierwszego zdjęcia miałam ochotę krzyczeć "piłuj!"
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To jeszcze, bo przed chwilą był listonosz:
Ale cuda
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jeeju, ale mi się miło zrobiło, aż się zawstydziłam

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Uyebałam rogi w obu kciukach;cry:
Auuu...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ależ to mani jest "twoje", super wyszlo!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no weeeeź, bez sensu ja to się tak lubię pobawić... ze dwa, trzy razy maczać pędzelek w lakierze żeby paznokcia pomalować

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2014-07-04 o 07:15
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora