Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 08:21   #2472
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47148248]Ooo dziękuje
Fakt,u Amelki lepiej się komponuje ze skórą
[/QUOTE]



To prawda sama
Cieszę sie, ze nie przyjełaś tego źle
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a mnie się bardzo podoba, nosiłam go solo i w innych kombinacjach też
Ja ogólnie za zołtym na sobie nie przepadam. Stąd pewnie taki odbiór. Nie przejmuj się tym co gadam
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nooo takie jak w Dream, jak je zmyłam to skróciłam. Malinka mówi, że zdjęcia kłamia Na żywo ponoć ładnie, chociaż Maliś widziałam Payton, którą na dniach pokażę
Dzięki!
Na pewno zawsze trochę przekłamują
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
p
za pół roku to byłby sukces, ha
Hahaha Czyli trafiłam
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4715605 4]
:
A ja już wiem o co chodzi... Malinko, zdjęcia paznokci z lampą pierścieniową paskudnie uwypuklają właśnie to zawijanie - przyjrzyj się na swoje fotki, po przejrzeniu Twojego bloga nasuwa mi się taki wniosek. To w jaki sposób światło z tej lampy odbija się szczególnie na wskazówce, bardzo zniekształca płytkę, optycznie ją "ściąga", choćby dlatego że wskazówka pewnie jest mocniej zaokrąglona niż reszta. Na zdjęciach, gdzie światło jest skupione na każdym pazurku w jednym punkcie wszystko wygląda ładnie. Nawet jak się nieznacznie rożki zawijają, to tak naturalnie i nie jest to brzydkie. To tyle ode mnie
[/QUOTE]

Coś w tym jest.


Jak mi oliwka wsiąknie, to ofocę randkowe mani.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora