Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 21:26   #29
sexy body
Rozeznanie
 
Avatar sexy body
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 653
Dot.: Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...

A ja jednak uważam, że stan domu i otoczenia w jakim się żyje świadczy o człowieku i dużo o nim mówi. Chodzi mi nie o wartość danego domu czy basenu w ogrodzie, bo to może odzwierciedlać jedynie zawartość portfela.
Chodzi mi właśnie o dbanie o czystość, schludność danego miejsca. A pod tym względem autorka wątku może być tylko z siebie dumna, nawet jeśli ktoś inny niweczy efekty jej pracy.

Są ludzie, którym nie przeszkadzają wszechobecne cm kurzu i walające się brudne ubrania, skarpetki, resztki jedzenia leżące tygodniami... Fu!
I to taka osoba powinna się wstydzic swojego otoczenia a nie Ty Ktos kto mimo trudnosci stara sie by dom był schludny i czysty powinien sie tym chwalic. Na inne rzeczy nie masz w tej chwili wpływu.

Popieram pomysł z pokazaniem posta TŻetowi. A jeśli nie, to powiedz mu to, co nam tu opisałaś. Jeśli facet ma rozum, to nie ucieknie od Ciebie, tylko stanie Ci sie jeszcze bardziej bliski, bo zobaczysz, że nie masz się czego przed nim wstydzić.
__________________
Czarny kot już jest!



sexy body jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując