Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjaciolka - moja kopia...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-10, 16:04   #26
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Przyjaciolka - moja kopia...

Hehe, doskonale Cię rozumiem. Każdy ma swój styl i nie wyglądac jak ktos inny. Czuję się niezręcznie jak moja koleżanka jest ubrana bardzo podobnie bądź identycznie jak ja... Kiedyś mieszkałam w małym mieście gdzie nie było wielu sklepów a mimo to miłayśmy z koleżankami niepisaną umowę, która była naturalna, nikt o niej nie mówił tylko dla każdego było oczywiste, że jak jedna cos kupi to druga nie kupuje tego samego... A teraz... mieszkam w dużym mieście gdzie sklepów multum i wybór ogromny. Są rzeczy które można mieć takie same lub podobne, jakiś np. czarny sweter, bo jest uniwersalny. Ale w momencie kiedy np. mam buty w kolorze jasobrązowym abrdzo charakterytycznym i moja koleżanka kupuje takie same, tylko ciut wyższe i róźnicy innej nie ma to głupio sie czuję kiedy staje obok bo każdy to widzi od razu i nawet w żartach cos powie. Zaczęłam nosić leginsy i długie swetry... ona też... oglądamy razem torebki pokazuje jej ta która sobie upatrzyłam a ona no ładna i łapie jakąs obok która nie wiele sie różni od pokazanej przeze mnie i mówi że super pasowałaby jej do tego i tamtego i może sobie kupi... gosh... Kupuje podobne kolory jak ja itp. itd. Nienawidzę tego, naprawdę... ale nie umiem jej tego powiedzieć głupio mi, bo pozatym baaardzo ją lubię... więc ogólnie... współczuje
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując