Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-03, 14:17   #3685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
przyzjane ze to za Toba tu przyszlam, kiedyś chciałam zobaczyc Twoje opinie kosmetykow a kliknelam ostatnie posty i tak po nitce do kłębka

mam kilka próbek JMO i jakos po tej niemilej przygodzie nie mam parcia na wiecej ale potestuje moze jakas perełka sie trafi

prosze mi tu napisac jasno o jakie mydelkach piszesz bo ja raczkujaca tu jestem

no olej tak zachwalasz ze wreszcei go kupilam


to ja sie do Anuli usmiecham szeroko

ja tez Ania
To szpiegowanie tylko na dobre Ci wyszło
Ja mam też cerę mieszaną i kupiłam kilka mydełek tuli-parę dla córci i dla siebie i powiem Ci,że po niczym innym nie czułam tak cudownie oczyszczonej buziA do twarzy mam mydło węglowe i z glinką mm.
Wbij w gogle mydlarnia tuli i przeleć ofertę,na dobry początek możesz zamówić mini mydełkaCiało tylko nimi myję i twarz też-bo jak dla mnie są świetne.

Z JMO to mi tylko odżywki pasują.Reszta,którą próbowałam mi nie odpowiada,a po okropnym żelu do twarzy nie mam ochoty na testowanie niczego więcej na twarz

Ooo a dziewczyny są zadowolone z żeli do twarzy mineral flowers.Zresztą wszystko z MF tutaj jest polecaneOne w Sephorze są dostępne-pewnie je widziałaś

A ja po nicku myślałam,że masz na imię Ola
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora