Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 11:44   #2347
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie zabieg robiony był bardzo dokładnie - obserwowałam cały czas, bo w poprzednim salonie depilację zrobiono mi "byle jak".

Pani w salonie powiedziała, że całe nogi trwają tam 3 godziny, a same łydki 1,5
hmmm, to jest pocieszające
Shazney - oj boli, boli. Ale to tak jak z depilatorem - za pierwszymi razami boli, a po xx razie jest zupełnie inaczej

Przymusu oddychania też nie ma A jak nie chcemy wdychać zanieczyszczonego powietrza to możemy chodzić w maseczkach bądź przeprowadzić się tam gdzie powietrze jest czyściejsze. Rozwiązanie jest, hihihii

satie jest w trakcie zabiegów.

laveau - trzeba mieć wyregulowane wahania hormonalne, bo inaczej Ci nie zadziała laser tak jak powinien.Przynajmniej tak kojarze z wcześniejszych wypowiedzi. I u mnie w jednym gabinecie było takie pytanie w ankiecie.
Co do włosów w innej fazie wzrostu-zgodze się. Bo u mnie pierwsze odrastają po 2 tyg a inne po miesiącu.
Powiem tak: u mnie przestrzegają bardzo terminów. Inne salony z jakiś powodów też robią pewne odstępy czasowe. Sprawdziłaś to. Dziewczyny tutaj pisały o swoich odstępach...
Jeśli chcesz, to wydaj 600zł. To twoja decyzja. =]
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując