Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-26, 17:53   #47
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Quench ten podkład misshy z patyczkiem jest wg mnie podobny do NARS Siberia sheer glow zarówno jeżeli chodzi o kolor, jak i właściwości. Nie podkreśla aż tak suchych skórek i jest nieco bardziej płynny. Początkowo nie byłam z niego zadowolona, ale obecnie najchętniej go używam, chyba głównie ze względu na kolor. Ja ostatnio mam ciężki czas jeżeli chodzi o podkłady, ponieważ używam kremu Sesderma z retinolem i mam wrażenie, że każdy podkład wygląda źle na mojej twarzy. Najgorszy jest zdecydowanie marc jacobs remarcable - to jak ten podkład podkreśla suche skórki, zmarszczki i pory - istna tragedia. Natomiast Givenchy beauty balm wręcz przeciwnie, wygląda naturalnie, niczego nie podkreśla, ale co z tego skoro jest za ciemny Dziewczyny czy używałyście MAC Face and body foundation w kolorze white do rozjaśniania podkładów? Jak spisuje się ten produkt? Widziałam w the body shop podobny produkt i zastanawiałam się nad nabyciem takiego ustrojstwa...
Dziękuję bardzo A jak u Ciebie z trwałością? Bo miałam Nars-a i po paru godzinach znikał mi z twarzy;/
Szukam czegoś na lato. Po urodzeniu dziecka nie mam już tak jasnej cery jaki kiedyś. Nie wiem dlaczego. Niemniej nawet mnie to cieszy, bo ogromnie rozszerzył mi się asortyment podkładów. Teraz zastanawiam się między Shiseido UV a Misshą. Myślałam jeszcze o minerałach, ale Pixie ostatnio tak mi się obrzydliwie zwarzyły, że odechciało mi się proszków.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując