Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 22:31   #4580
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Tak. To ten.Ja mam rozowy odcien skory i absolutnie sie nie zgadzam z komentarzem jakoby mial rozowe tony. Wrecz przeciwnie, bardzo ladnie tonowal mi skore, delikatnie rozjasnial. Nigdy nie podkreslil mi suchych skorek, bardzo dlugo tez trzymal sie na skorze. Po kilku godzinach mininalnie utlenial sie, ale raczej w strone oliwki. Byl duzo lepszy niz niejeden podklad wysokopolkowy. I widzialam to o czym wspomnialas odnosnie tego swojego BB- dawal efekt takiej wilgotnej, rozpromienionej skory. Na pewno do niego wroce. Zaluje, ze nie maja miniatur rozjasniajacego skore BB- silver. Chetnie bym go wyprobowala

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------


Raz jadlam tego magnuma. Jaki on byl dobry


Przepyszny

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co to za tabletki? Pierwsze słysze . Nie smutaj, odpal sobie jakąś anakondę i się zrelaksuj .

Lactocontrol czy jakoś tak Łyka się je ok. pół godziny (nigdy tyle nie wytrzymuję ) przed zjedzeniem lodów albo innych złych rzeczy



Idę spać, może przyśnią mi się jakieś żylaste anakondy
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora