Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-16, 16:33   #614
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubis

Witaj Lapiel

Piszac ze robisz cosmelan raz na rok, mowisz o masce czy o cosm2?
Nie przerazaj mnie ze robisz maske raz na rok
......................... ...............
si , co rok ,pelny zabieg i tez mnie to nie zachwyca

Ale cokolwiek robisz (cos1 czy 2) to ile czasu potem sie smarujesz cosm2? Przerywasz na tydzien/m-c/pol roku?
......................... ..........
smaruje min. 3 mies ,do pol roku staram sie zawsze

Na nowo wychodza ci plamy czy cienie?
...................

i jedno i drugie , zalezy ...na poczatku cienie , po jakis 4 mies sa juz plamki w tych samych miejscach co zawsze, juz w trakcie smarowania cos2 sie pokazuja + potem nowe czasami

Po urlopie w sloncu czy po "normalnym" zyciu (praca, zakupy, spacery...)
..............

normalnie ...ja wiekszosc czasu w biurze lub domu spedzam , nie opalam sie wcale ....nawet na wakacjach mam na glowie kapelusz lub czapeczke , oczywiscie filtr 50 + codziennie od wczesnej wiosny do poznej jesieni , zima tez na ogol uzywam 50 , choc czasami jak pochmurno bardzo to 30, na nartach oraz w tropikach musowo 50+ wiadomo ,
latam 2-3 razy w roku na wakacje ale skoro tak panicznie chronie twarz to nie sadze zeby taka czestotliwosc miala az taki wplyw na wychodzenie plam , nigdy nie leze plackiem na plazy , jak juz to pod parasolem , w cieniu zawsze ....

co innego ,ze kiedys , w mlodosci pieklam sie godzinami na dzialce ...do tego jak wiemy filtrow kiedys sie raczej nie uzywalo bo zwyczajnie ich nie bylo jak mialam te "nascie" lat ...moze teraz po latach to opalanie wychodzi ...
biore tez tabl. anty....co pewnie nie jest bez znaczenia ....

Chce dac skorze odpoczac od cos2, ale panicznie sie boje przed latem

Poradz cosik prosze

daj se luza ...moze raz w tyg smaruj chociaz tak przypominajaco na noc ....
ja juz slabne od tego .... narazie odstawilam cos 2 , wroce do niego pewnie jesienia....

lece na poczatku lipca na 2 tyg wakacji w cieple kraje i juz jestem przerazona ! ...zawsze po tygodniowych wakacjach juz plamy byly ciemniejsze ...z jednej strony sie ciesze ,ze po 10 latach w koncu udalo mi sie meza wyciagnac na 2 tyg urlopu z rzedu a z drugiej strach przed plamami ...masakra jakas ...

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

EWA D.
Dziewczyny czy to znaczy, że jeden zabieg cosmelan nie wystarczy żeby pozbyć się plam!? Powiedzcie jak to jest?
.............

raczej nie licz na to ,ze zrobisz zabieg raz i po sprawie na zawsze ....

z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ,ze cosmelan dziala, plamy schodza u mnie calkowicie za kazdym razem ale na krotko sie mozna taka idealna twarza cieszyc, po 3-4 mies juz widze cienie lub jasne plamy w tych samych miejscach ...
mowie tu o wlasnych doswiadczeniach z cosmelanem , u Ciebie tak byc nie musi jednak wez to pod uwage ...
pozatym uzaleznia , wiesz jak fajnie wyglada twarz jasniutka bez plam i jak znow
zaczna sie pojawiac cienie i plamy , robisz ponownie ...tak to u mnie dziala niestety...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-06-16 o 16:50
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując