Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-17, 18:55   #629
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
Qubis dziekuje za odpowiedz

jeszcze jedno pytanie :
jak dlugo trwa caly cosmelan ?
rok ?
tzn od nalozenia maski przez te wzystkie etapy smarowania cosmelan2
az do momentu kiedy bede mogla uzywac juz swoich normalnych kosmetykow i calkowicie odstawic cosmelan

pozdrawiam serdecznie

p.s. najlepszy filtr 50+ to ???
zeby nie byl tlusty
dziekuje za pomoc
Nie ma za co OoOoXoOoO

Co do cosmelanu to powiem tak:

- co innego radza dermatolodzy
- co innego kosmetyczki
- co innego powiedzial mi pan z dystrybucji sprzedajacy cosmelan
- na ulotce nie cos juz nie pamietam co bylo napisane

i wreszcie...co innego robia kobitki chcac sie pozbyc plam cosmelanem , bo kazda znosi inaczej cosmelan i dostosowuje czas uzywania do swojej cery/intensywnosci plam czy tez cieni itp.

U mnie to bylo tak (robilam pod okiem kosmetyczki)
1-sza maska na cala twarz (grubiej na plamy) trzymalam 7 godzin (moim zdaniem za krotko - teraz to wiem).
Potem przez m-c uzywalam cos2 wg wskazan (nie pamietam ich dokladnie).
Po m-cu okazalo sie ze zostaly cienie (chociaz kosmetyczka mowila ze "cos takiego jak cienie" sie w jej gabinecie nie zdarzylo (jak i nawrot plam)...

No wiec byla okazja aby zobaczyc jak wygladaja takie cienie
Wiec po tym m-cu mialam cos1 nalozony jeszcze raz na same "cienioplamy" i trzymalam toto 7 godzin.
Potem, po masce, przez 2 1 -sze m-ce dosc czesto uzywalam cos2, najpierw 2 razy na dzien (rano, wieczor), potem raz dziennie, , potem co drugi dzien, az w koncu od 3go m-ca w zaleznosci od potrzeb.

Maske 1 robilam w maju 2009, druga wiec w czerwcu. Jest wiec juz ponad rok jak jestem uzalezniona od cosmelanu. Nieczesto sie smaruje, i czesto same plamy, ale jak juz sie smaruje to na cala noc.

Czytalas pewnie ze niektore zostaja z cosmelanem 3m-ce, pol roku, 9 m-cy...

Temat filtry zostawiam ci do osobistego przetestowania , to temat rzeka. Ja lubie avenke emulsje, ale jutro ide kupic (podczytujac kolezanki z forum ) filtr Ducray i moze zaszaleje i sobie zafunduje eucerin

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapi siedząc pod parasolem uważaj bo dziś wyczytałam że słońce odbija sie od piasku i też opala
Niestety! I od sniegu sie odbijaja i od jasnych budynkow czy tez chodnikow, od tafli wody...

Stad nawrot plam mimo rzetelnej ochrony

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
Beata2906
bardzo dziekuje Ci za pomoc

- 9 miesiecy stosowania cosmelan2 no i reszta czasu na regeneracje buzki
Jak bedziesz ta szczesciara ktorej cosmelan podpasuje to nie ma nic do regenerowania...Chyba ze po masce.

Potem, jak juz slady "maski" znikna, to masz ladniutka, porcelanowa wrecz buzie...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Qubis

No i hormony: estrogen przyczynia sie do plam...ja osobiscie zrezygnowalam z pigulek.
......................... ..
tez probowalam innych metod antykoncepcji z powodu plam jednak wrocilam do tabletek , poprostu inne metody okazaly sie nie dla mnie

nie , nie kapie sie raczej i nie plywam , chociaz umiem i lubie
przez plamy siedze pod parasolem w wielkim kapeluszu i modle sie zeby mnie slonko nie dopadlo

W razie co: udanych wakacji Ci zycze! I pieknego lica Daj znac jak wrocisz jak je zniosla twoja buzia
.................

pieknie Ci dziekuje , pozdrowienia
Lapiel, ,

Moja lekarz-gin mi proponowala jako pigulki tylko te na bazie progesteronu wiedzac o plamach.

A co do kapieli morskich i siedzeniu w cieniu ze strachem w oczach...
Och my Bidulki!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując