Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 11:21   #2083
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu bym nie ścinała Z krótkimi jest trochę kłopotu, a z długich to zawsze można coś wyczarować
Zależy jakie ścięcie z niekórymi oczywiscie trzeba się męczyć i układać a inne... po prostu wash&go )


Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony jak nie spróbuje to będzie ją to męczyć
Ja bym to przemyślała naprawdę poważnie, czy jesteś gotowa na takie skrócenie włosów, czy nie będziesz żałować później.
A włosy i tak zawsze odrosną mnie też męczy krótsza fryzurka, ale to jak coś dopiero za pół roku, jak naturalki będą trochę dłuższe. Wtedy mogłabym ściąć wszystkie farbowane i zapuszczać już tylko swoje, ale z drugiej strony szkoda mi tej długości
Zawsze możesz spróbować obciąć a to o 5cm 10cm stopniowo bez szoku
Poza tym Kicia ma rację włosy nie zęby odrastają ) Ja obciełam włosy chyba w kwietniu nie pamiętam juz dokładnie. mając swoje naturalki mniej więcej do ucha. To była cholernie ciężka decyzja ale nie żałuje. Teraz przez zimę będą schowane pod czapką a na następne lato bede już czarować swoimi naturalkami przynajmniej do ramion
Fakt jest ciezko w tej fryzurze przejściowej bo każdy włos robi co chce. Ale chyba warto )
pokazuje wam moje przed i aktualne słabo widać ale coś tam jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bef.jpg (31,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natur.jpg (24,1 KB, 129 załadowań)
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora