Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-14, 14:41   #1017
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

sa dwie szkoly, jedna zeby przed i po nalozyc serum a druga tylko po ... wiec decyzja nalezy do ciebie, obie szkoly pewnie maja jakies przeslanki na to zeby uzywac w takiej czy innej kolejnosci, moze jak nakladasz przed wiecej skladnikow aktywnych wchodzi do skory ... ja uzywam po, bo moje serum ma kwasy i wydaje mi sie ze za bardzo bym obciazyla skore.

Pamietaj o odkazaniu rollera przed i po zabiegu ... trzeba go porzadnie odkazic i przeplukac woda. Twarz tez powinno sie zdezynfekowac ja jednak tego nie robie bo nie chce miec wysypu pryszczy, myje zawsze dobrze twarz delikatnym zelem do mycia, porzadnie masuje zeby wszystko zmyc a pozniej nakladam krem znieczulajacy, czekam 15 minut i przystepuje do krwawego rollowania ... zartuje z tym krwawym, czasami pojawi sie pare kropek krwi ale ogolnie twarz jest czerwona i spuchnieta i rano nie ma sladu

ja jestem po czwartym zabiegu - wczoraj robilam, mam dzis troche podrazniona skore.

dzis czytalam ze proces odbudowy kolagenu jest dosc dlugi i ze wlasciwe rezultaty zobacze dopiero za 3 miesiace
nie moge sie doczekac do grudnia

i jakie serum kupilas?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując