Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks bez zabezpieczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 20:47   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez therapyoriginal Pokaż wiadomość
Mój chłopak chce uprawiać seks bez gumki bo mówi ze to nie jest dla niego przyjemne. Chce skończyć we mnie. W czwarek skończył mi sie okres a w sobotę będę u niego i na pewno bedziemy się kochac, czy istnieje prawdopodobienstwo ze zajde w ciaze. Szczerze nie ufam jakoś kalendarzykom i liczeniu dni płodnych
Chce skończyć w Tobie...i czy jest prawdopodobieństwo ze znajdziesz w ciążę.... Rzuć kością. Parzyste to tak, nieparzyste - pewnie nie...

Co to za pytanie ... Ja ma okres tak regularny że w zasadzie mam nawet go w tej samej połowie dnia , a nie wpadłabym na tak dziwny pomysł.

Bez złośliwości ale pomyśl czy jesteś w stanie określić z całą pewnością swoje dni płodne skoro musisz pytać o możliwość ciąży na forum?

Zmień faceta albo kup prezerwatywy. To że on nie lubi to nie znaczy że Ty masz być taką Dobrą Samarytanką. Potem Ty będziesz się stresować i martwić, a będziesz jeśli będziesz tak robić.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora