Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 17:49   #4344
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie przedstawił, zamierzam o to dopytać na najbliższej wizycie, bo przeraża mnie wizja brania anty cały czas, bardziej niż doraźnie sterydów. Co najlepsze w ulotce tych drugich piszą, że łączenie z anty jest niewskazane.

Są preparaty, które działają tylko antyandrogenowo (wspomniany Androcur, Flutamid, Cyproteron), ale z tego co czytałam, wymagają one równoczesnego stosowania antykoncepcji, bo tego wymagają wszystkie leki ingerujące w gospodarkę hormonów płciowych.



Pewnie metformina, lek stosowany też w cukrzycy typu 2.
Przy Androcurze antykoncepcje bierze się na pewno, ja przeszłam kurację. Mogłabyś dać znać jak czegoś się dowiesz odnośnie opcji leczenia bez antykoncepcji?

Nie wiem co robić, cera mi wariuje znowu, bo z każdym rokiem od zakończenia leczenia powoli stopniowo wraca do stanu sprzed kuracji. Mam wybór albo znowu przejść kurację i męczyć się dalej z tabletkami albo sama próbować coś zdziałać, ale wtedy nie wiadomo czy się uda. Mam dość
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora