Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-05, 19:03   #1084
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość


Ja jestem bardzo samokrytyczna, czasem to wada a czasem dodatkowa motywacja
Na pewno było lepiej, niż Ci się wydaje Często jest tak, że ma się złe wrażenia, a inni są zachwyceni. No i w końcu cały wątek trzymał kciuki - już wkrótce wszystkie będziemy Ci gratulować!

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A i w zalaczniku dodaje zdjecia tych rozo-rozswietlaczo-cos tam z Estee. Ja jestem zakochana w rozowym i bardzo chcialabym ten z brazowym paskiem na dole, mysle ze on daje ladny bezowy, neutralny kolor, ale niestety nie ma z niego testera a juz prawie wszystkie wyprzedane
Na focie zjadlo efekt rozswietlenia
Jakbyscie chcialy to wiem, ze one i jeszcze niektore rzeczy z Estee to one shot i sa dostepne tylko w Douglasach premium czyli np. na Slasku jest to tylko Silesia
Są przepiękne A co jeszcze polecasz z EL?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64964566]Treść usunięta[/QUOTE]

Dzięki za zdjęcia!
Ładny jest ten zapach Chloe Fleur? Chodzi za mną ta marka, ale nie mogę się zdecydować. Która wersja cieszy się największą popularnością?

A czy w ofercie miesięcznej Douglasa jest ten krem BB Skin79, który polecacie, czy jakiś inny?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora