Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-13, 11:58   #3243
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Dzisiejsze R do oceny


I Śniadanie
Kasza manna na szklance mleka z połową banana i truskawkami, herbata bez cukru
Trening
II Śniadanie
Pół bułki grahamki posmarowanej masłem z plastrem sera żółtego, 2 kabanosy drobiowe konspol, sałatka: sałata, pomidor, ogórek, papryka, cebula polane łyżką oleju rzepakowego, łyżka musztardy chrzanowej
Przekąska
Kawa z mlekiem bez cukru, dwie kostki czekolady gorzkiej
Obiad
Porcja makaronu ryżowego z piersią z kurczaka, papryką, marchewką, kapustą pekińską, cebulą i sosem sojowym, smażone na oleju rzepakowym, herbata zielona bez cukru
Podwieczorek
2 wafle ryżowe wieloziarniste z łyżeczką masła orzechowego, na wierzch plastry banana i nektarynki, garść truskawek
Kolacja
Kromka chleba razowego posmarowanego masłem z plastrem sera żółtego i szynki konserwowej, 2 pomidory z cebulką i łyżką jogurtu naturalnego, herbata: melisa z lawendą


Wczorajsze R

I Śniadanie
Płatki jaglane na szklance mleka z brzoskwinią, truskawkami i łyżką wiórków kokosowych, kawa zbożowa bez cukru
II śniadanie
Bułka grahamka posmarowana masłem z sałatą, polędwicą sopocką, ogórkiem i pomidorem, zielona herbata bez cukru
Trening
Obiad
Miseczka zupy ogórkowej, kromka chleba razowego
Tortilla szpinakowa z mięsem z udka kurczaka, kapustą kiszoną, ogórkiem kiszonym, papryką, cebulą, szczypiorkiem, do tego sos zrobiony z jogurtu naturalnego, pieczonej papryki, jabłka, czosnku,
herbata bez cukru
Podwieczorek
2 wafle ryżowe, 3/4 szklanki soku wielowarzywnego
Kolacja
Pół makreli wędzonej z cebulką i ogórkiem kiszonym, 2 kromki chleba razowego posmarowanego masłem, herbata: melisa z lawendą
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2017-06-13 o 12:00
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując