Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 06:25   #1547
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Na bezcłówce najlepiej kup dwupak tuszu volume effet YSL za 149 zł. Tusz rewelacja, efekt sztucznych rzęs i cena znakomita!
Nie kupowałabym tuszu Chanela, daje bardzo naturalny efekt, nie wszystkie ich kosmetyki są dobre
Puder Guerlain jak najbardziej, a najlepiej w kompakcie, dostępny jeszcze na bez, w nazwie ma "comfort" - odcień beige moyen - uniwersalny, średni, ciepły beż bez dodatku różu. Na tru - nie ma tego odcienia.
A z doborem kolorków niestety trudno na tru.
A pielęgnację zakup na tru - znacznie lepsze ceny niż na bezcłówce! Poza tym ceny pielęgnacji w drodze powrotnej, np. w Wiedniu są lepsze niż w Polsce. I nie wiem, czemu krem clarinsa, oni mają średnie kosmetyki. Kup coś z shiseido, linia skincare - nawilżający, albo bio-performance - mam i super! Ale skincare, tak do 30 powinien wystarczyć. Ach, skuś się na maseczkę skincare shiseido - rewelacja! Ogólnie pielęgnacja shiseido jest najlepsza, clarins jest naprawdę słaby dość. Nie wiem, czy lubisz toniki, ale różowy tonik z lancoma jest boski, pięknie pachnie, super nawilża, ma jakby lekko kremową konsystencję - absolutne kwc! Och, jej jak Ci zazdroszczę, uwielbiam bezcłówkowy sklepik!
Wielkie dzięki Layla, no to kilka rzeczy mi wyperswadowałaś (Clarinsa i tusz Chanel), no i zrobiłaś straszną ochotę na tego Shiseido.
Puder Guerlaina, właśnie o taki mi chodziło - ciepły beż bez domieszki różu!
Tonik chętnie bym kupiła, ale już fundusze nie pozwolą - będzie to następny zakup
protka jest offline Zgłoś do moderatora