Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-28, 14:18   #21
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Co do podkładu to radziłabym ci nie kupować z Avonu bo nigdy nie wiadomo jak kolor podkładu wygląda w rzeczywistości. Lepiej idz do sklepu np. Sephora czy Douglas gdzie miłe panie (mam nadzieje Ja zawsze trafiam na miłe i pomocne ekspedientki) doradza ci jaki podkładzik. Jeśli chcesz lekki to chyba air wear l'oreal jest taki (nie wiem bo ja go osobiście nie używałam) zobacz w KWC - jest bardzo chwalony przez wizazanki. Poczytaj sobie o podkładach na KWC. Co do kolorku to staraj sie wybrać odcień jak najbardziej zbliżony do odcienia twojej skóry no a jeśli nie będziesz umiała się zdecydować to wybierz jasniejszy (nigdy ciemniejszy) Podkłady zwykle po nałożeniu utleniają się i troszkę ciemnieją (przynajmniej u mnie tak zawsze sie dzieje). Jeśli podkład bedzie za jasny to przecież zawsze można użyć różu zeby nadac buzce zdrowych kolorków (oczywiscie bez przesady bo co za duzo to niezdrowo ). Co do pudru to zależy czy twoja buzka lubi się błyszczeć czy nie. Ja mam cere mieszana i muszę od czasu do czasu przypudrować nosek.
Nora jest offline Zgłoś do moderatora