Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 10:47   #8
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Nerwy na faceta:)

Hihi te rzeczy które was denerwują nawet urocze, choć przyznam że wkurzające. Ja na razie nie skupiam się na takich rzeczach, a chciałabym - bo mój TŻ jest dziwny, a raczej nasz związek. Choć są to dopiero początki (i powinna być sielanka jak to na początku zwykle) to jest czasem wojna charakterów. Dwóch niezwykle silnych osobowości i kompletnie innego podejścia do ludzi. Ja jestem z gatunku tych szczęsliwców, którzy się na ludziach nie zawiedli, mam przyjaciół którzy są zawsze przy mnie i są wspaniali, a On - no cóż przejechał się na związkach, na paru osobach. Więc drażni mnie taki jego strach, strach przed całkowitym oddaniem się drugiej osobie, strach przed zranieniem, takie asekuranctwo. Przez to często traktuje mnie trochę nie fair, za wszelką cenę stara się zaznaczyć swoją wolność niezależność - a to jest śmieszne, bo ja nie jestem przylepą i też lubię pobyć sama. Wolałabym pojęczęć na temat przyzwyczajeń, skarpetek za łóżkiem (które czasem tam znajduję) ale nie to jest teraz moim największym problemem i chyba źle mi z tym. A co do wielbicieli pilotów do telewizora - to mam dwóch w domu - tatę i brata
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując