Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fitness i Siłownia- KRAKÓW :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 08:13   #12
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ja chodzę od ponad trzech miesięcy i też jestem bardzo zadowolona, za naganianie im klientów powinni mi już płacić Chwalę sobie za szeroki wybór zajęć, godziny otwarcia, fajne eventy i promocje dla klubowiczów. W zeszły weekend z okazji dni otwartych załapałam się m.in. na sushi, degustację kaw, bezpłatne konsultacje treningowe i trening personalny (bardzo mi pomogły w zmianie celów fitnessowych i co za tym idzie diety). Do tego karnety są dużo tańsze niż w Pure, a i atmosfera sprzyja (w przeciwieństwie do sąsiedniego Perfect Gymu).
Z tego co widzę na stronce, mają otwierać nową powierzchnię (czyżby na miejscu boomi? dobrze widzę?) z drugą salą fitness, strefą cross fitu i salą do pole dance Jeśli to prawda będę przeszczęśliwa, bo bardzo mnie interesują takie zajęcia.
Bardzo lubię zajęcia z Kasią Kurek, Anią Lis i Agnieszką Kieres. Jeśli fitness to najczęściej ABT, ale wpadają też pumpy, brzuchy, xco, tbc+step. Zumba to niezłe cardio, jeśli się przyłożyć

Mówisz ze ma byc pole dance na tej nowej powierzchni ? To super ! Ja bede miec bliżej do Aleksandry ale dla pole dance zostane bo chciałabym tego spróbować. Ciekawe kiedy otworzą ? Musze wypłynąć trenerów oni zawsze cos wiedza )
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując