Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-01, 07:39   #546
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez miinia
Athenka: widze, ze jestes z W-wy, dlatego chcialabym sie dowiedziec gdzie dokladnie robilas zluszczanie. podobnie jak Ty mam blizny na policzkach po tradziku. sa ta czerwone plamki w 'skupiskach'
aktualnie testuje glyco-a i jesli nie przyniesie rezultatow za rok jesienia przejde sie pewnie na zluszczanie do kosmetyczki/dermatologa.
wiec gdybys mogla mi podac adres salonu oraz info ile zabiegow przeszlas i ile to wszystko kosztowalo bylabym Ci bardzo wdzieczna
Eksfoliacje robiłam 7 lat temu w małym osiedlowym, blokowym gabineciku a kosmetyczka od kilku lat jest zagranicą a gabinet zamienił sie w salon fryzjerski. Teraz pewnie jest wiele innych sposobów na złuszczanie ale przyznam że ten bardzo pomógł nie tylko mnie, znam jeszcze dwie osoby którym baardzo ten zabieg pozwolił pozbyć sie blizn po trądziku. Zabiegi trwały chyba 2 miesiące z kawałkiem (nie wiem ile dokładnie bo najpierw przygotowywałam skóre w domu a potem chodziłam do niej na nakładanie wysokich stężeń kwasu), stężenie kwasu było od 5% do (moge się palnąć) 80% (nakladane na ok 10 min), mniejsze stężenia do 15% nakladałam sama w domu. Kosztowało mnie to wtedy lekko ponad 500 zł. Gębulę miałam lekko zaczerwienioną przez tydzień po zabiegach, o makijażu mozna zapomnieć bo złazi cały czas skóra, ale efekt naprawde miodzio.
Jeżeli chodzi o dobór salonu to trzeba trafić, na pewno nie zależy to od wielkości salonu czy jakiejs renomy firmy.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując