Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 14:15   #2064
Aleksaandra
Przyczajenie
 
Avatar Aleksaandra
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

no to tak. na wstępie mówię że jestem tu pierwszy raz i przeczytałam to forum w połowie od 1 strony.
chciałabym sobie zrobić kolczyka w dolnej wardze. po pierwsze musze jeszcze namówić rodziców, ale też boję się wszelkich możliwości związanych z tym że kolczykiem. chcieć, chcę bardzo!

jestem z Warszawy, wiem że tu jest bardzo dużo studii do piercingu, jednak chciałabym się zapytać czy ktoś może polecić jakieś dobre i sprawdzone rzeczywiście?

jaki kolczyk jest najlepszy? przeczytałam że najlepszy na pierwszy raz byłby BIOPLAST. i chyba na początek chciałabym zwykłą kuleczkę czy coś w tym rodzaju. moglibyście podać jakieś wymiary?

dalej, czy przy takim kolczyku (kuleczce z Bioplastu) jest wielkie ryzyko obsunięcia się dziąseł?

ile kosztuje taki kolczyk w dobrym studiu? czy lepiej się opłaca mieć swój? i czy bardzo boli?

jak długo trzyma się opuchlizna, kiedy można wymienić na nowy kolczyk i w ogóle takie ważne informacje. Liczę na dobrą pomoc, mam nadzieję że wiecie coś na ten temat, a zwłaszcza na te pytania co zadałam. Czekam, czekam! cmok
__________________
Aleksaandra. ; ]

Edytowane przez Aleksaandra
Czas edycji: 2009-01-15 o 14:17
Aleksaandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując