Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 20:59   #4448
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Gualadajarana91 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam dziś kolczyk.
Parę godzin temu. Ale chyba zrobiłam go za daleko bo ta dolna kulka jest prawie przy samym wędzidełku i strasznie mnie boli jak wyciągam język do przodu i nie mogę go wyciągnąć
W ogóle język mnie boli I strasznie się ślinie, nie mogę połknąć śliny bo mnie boli bardzo przy poruszaniu muszę lać do butelki ślinę - żałuje!
Naprawdę boli i chciałabym mieć go bliżej, bo mnie upija strasznie tam
Ale teraz to już po ptokach. Nie wiem już sama czy boli mnie bo jest za daleko, czy boli mnie bo jest przebity. Oczywiście robiłam go u piercerki w salonie piercingu i tatuażu.
Długo się będę tak męczyć?
I kiedy się będę mogła całować? Cholera ja już nie chce tego piercingu! Że też mi na stare lata (18 =p ) musiało odbić
A czy piercerka nie mówiła że nie masz się nim bawić? po co go wyciągasz na siłę? jak się zagoi to się będziesz bawić
a jeżeli chodzi o miejsce to chyba wiedziała co robi i wybrała najodpowiedniejsze miejsce dla kolczyka. Myślę że boli Cię od tego że jest przebity a nie dlatego że w złym miejscu.
tak, wielu ludzi przez kilka pierwszych dni żałuje swojego czynu ;D
tak boleć będzie przez kilka dni. a zagoi się min. 2 tyg.
co do całowania to chyba zależy od Ciebie była tu taka co niedługo po przekłuciu robiła chłopakowi dobrze więc wiesz... myślę że z języczkiem minimum 1,5 tyg. - ale to moje zdanie i nie wiem co na ten temat sądzą profesjonaliści.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora